Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u8644220/beytatyemek.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u8644220/beytatyemek.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u8644220/beytatyemek.com/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
KURUMSAL – BEYTAT YEMEK
SANAYİ MAH TUNAHAN SOK NO 26 KURTKÖY PENDİK
trende

KURUMSAL
Anasayfa » KURUMSAL

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

              Tarihin her devrinde insanoğlu yemek ihtiyacını en temel ihtiyaç olarak görmüş ve bunu gidermek için çok farklı yöntemler geliştirmiştir. İşte günümüzde büyük şirketlerin ve çalışma standartları belli kriterlerin üzerine çıkmış olan çok çalışanlı firmaların en önemli problemlerinden birisi de personelin günlük yemek ihtiyacını, sağlıklı, hijyenik ve aynı zamanda ekonomik bir şekilde tedarik edebilmektir.

Söz konusu hizmet temel ihtiyaç maddesi yemek olunca hiç kimsenin inkar edemeyeceği bir gerçeğin su yüzüne çıktığını görüyoruz. Tedarikçi firmalar penceresinden kaliteli ve sağlıklı ürünlerle kalıcı hizmeti müşteriye ulaştırma çabası. Özellikle hizmet sektöründe ve özellikle de bu sektörün gıda dalında hizmet üretiyorsanız olmazsa olmazlarınızı sürekli korumak, çıtayı sürekli yüksek tutmak zorundasınız. Kalitenin güvenilirliliği, buna bağlı olarak ürünün güvenilirliliğinin sürekli olarak aynı düzeyde ve yükselen bir grafikte tutulması ve hizmet devamlılığının sağlanması için devamlı işleyen ve işlerliğini performans açısından hiç düşürmeyen, sekteye uğratmayan, aynı zamanda hijyen kurallarına titizlikle riayet eden ve hepsini içine alan kalite yönetimi uygulamaları çerçevesinde hizmet üreten bir firma olmak çok önemlidir.

Hizmet sunulan sektörün temel unsuru insandır. Ürettiğiniz hizmet ise insan  sağlığı ile doğrudan ilişkili olduğu için, ürettiğiniz hizmet zincirindeki her aşama doğrudan insan sağlığı ile ilintili olduğu için olası tüm aksaklıkların ve bunlardan doğan tüm risklerin tamamı doğrudan hayati öneme haiz olmakta ve dolayısı ile azami dikkat gerektirmektedir. Tüm bunlardan hareketle, ürünün üreticiden alındığı aşamadan başlayarak, servise sunuma hazır hale getirilinceye kadar, tek kap yemeğin dahi yaşadığı serüvenin her aşamasının çok önemli olduğuna gönülden inanmış olan BEYTAT personeli, ilkeli ve müşteri memnuniyeti ile birlikte sağlığını temel baz alarak hazırladığı yemeklerin her aşamasında yukarıda saydığınız hassas noktaların tamamına büyük bir titizlikle uymakta, uygulamaktadır.

ISO 22000 Gıda Güvenliği, ISO 9001 Kalite, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemlerini kapsayan arındırılmış ve entegre edilmiş Kalite Yönetim Sistemimiz, tüm personelimiz ve denetçilerimizin katılımı ile sürekliliği sağlama amacıyla, Kalite Kontrol ve Ürün  Kalite Güvenlik departmanımızca sağlanmaktadır.

 

MİSYONUMUZ

 

BEYTAT, çalıştığı sektörde farklı olmayı hedeflemiştir.

 

Bunun için;

 

Alternatif hizmet seçeneklerimiz, kaliteli ürün tercihlerimiz, kalıcı hizmet politikamız ve iş ortağı memnuniyetini en üst seviyeye çıkarma odaklı çalışma sistemimiz ile geleceğe emin adımlarla yürümeyi hedeflemekteyiz.

 

İş ortaklarımızın ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda her türlü yenilikçi yatırımı yapmayı;

İş ortaklarımızın beklentilerini doğru analiz ederek, zamanında çözümler üretip, isteklerine doğru şekilde cevap vermeyi;

Müşterilerimizin yedikleri yemekten keyif almalarını sağlarken, bir yandan da kalite standartları politikamızı sürekli geliştirmeyi;

Takım ruhu ile hareket ederek, hem çalışanlarımızı, hem müşterilerimizi memnun etmek için tüm yatırımları yapıp, moral ve motivasyon açısından yüksek standartlı bir çalışma periyodu ile kaliteli hizmeti sürekli zirvede tutmayı;

 

İş ortaklarımıza ve bizden hizmet talep eden müşterilerimize arz ettiğimiz hizmetin kalitesini düşürmeden, en uygun fiyat politikası ile hizmetin devamlılığını, yükselen bir grafik birlikteliği ile yürütmeyi;

 

Kendimize hedef seçmiş bulunmaktayız. Bu hedefe ulaşmak için siz iş ortaklarımızın da sınırsız ve gönüllü destekleri elbette bizim için yegane ivme ve hareket unsurudur.

 

VİZYONUMUZ

 

BEYTAT her gün, 3000’den fazla kişinin önüne seçkin, kaliteli, lezzetli yemekler ulaştırıyor. Her kap yemekte ayrı bir lezzet ve tadı, arzulayan müşterilerine ve iş ortaklarına sunuyor. Lezzetli ve kaliteli bir yemekle karnını doyuran, bununla yüzüne tatlı bir gülümseme yayılan misafirlerinin mutluluğu, BEYTAT için en büyük ödüldür.

 

Yani, BEYTAT her gün 3000’den fazla kişinin yaşamına dokunuyor. Personelimizle her gün daha iyi, daha güzel ve daha neşeli bir “yarın”a kavuşmak için tüm gayretimizle çalışıyoruz. İnsanların, hem kendileri, hem de çevresinde bulunan sevdikleri için kaliteli, iyi ve kalıcı bir markanın verdiği hizmeti alarak kendilerini iyi hissetmeleri, günlük hayatlarında iyi görünmeleri ve yaşamdan daha fazla, daha farklı zevk almalarına kapı aralıyoruz. Günlük yoğun uğraşlar arasında zaman ayıracağı yemek vaktinde, keyifli ve zevkli bir yemekle hayatına küçük bir dokunuş yaptığımız, minik bir keyif ivmesi kazandırdığımız misafirlerimizin hem kendileri, hem de çevreleri için oluşturduğumuz keyifli ama güzel bir farkın, tüm insanlığa neler katacağını biliyoruz, bunun için çalışıyoruz.

Tüm çevre ve dünyanın doğallığı üzerindeki etkilerimizin tamamını en aza indirirken, şirketimizi de aynı kalite ve kalıcılık anlayışı ile büyütmeyi sağlayacak yeni iş ortakları bulup, kalitemizin tescillenmesini sağlayacağız.

 

BEYTAT olarak oluşturduğumuz marka önce kendi yaşam kalitemizi yükseltmeyi, sonra da bizimle birlikte olan hizmet verdiğimiz iş ortaklarımızın, yemeğimizle bize misafir olan telapkar firmalarımızın kaliteli hizmet alması için gerekli tüm girişimlerde bulunmayı bir vazife olarak bilip, buna yürekten inanmış bulunmaktayız. Firmamız hizmet yelpazesini büyüttükçe, sorumlulukları da artacaktır. Günümüzde meydana gelen küresel ısınma ve benzeri çevresel faktörlerin ve tüm evrensel problemlerin hepimizi bağladığını çok iyi biliyoruz. Hayata dair attığımız tüm adımların önünde ve arkasında bu faktörlerle ilgili alınması gereken tüm tedbirleri gönüllü olarak en üst düzeyde alacağımız düşüncesi zaten firma yapılanmamızın özünde değer olarak mevcut.

 

Değerlerine sahip, sahip olduğu tüm kültürel değerlerin kıymetini bilen ve bu değerleri çalışma hayatında düstur olarak edinmiş bulunan BEYTAT tüm hayatiyetini yenilikçi, güncel ama insan merkezli ve insana yönelik temellerde geliştirecektir.

Çünkü biliyor ve inanıyoruz ki BEYTAT firmasının her personeli de potansiyel bir müşteridir. Arzu ettiğimiz ve görmeyi, almayı istediğimiz tüm kaliteli hizmetleri, arzu eden ve görmek isteyen herkese vermeyi kendimize yegane ilke, değişmez hedef, sarsılmaz inanç olarak kabul ettik.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: